У Врадіївці автомобіль нетверезого водія вилучили на потреби армії
Дата: 08.03.2022 09:08
Кількість переглядів: 1031
Вчора, 07.03.2022 р., на території Врадіївської громади правоохоронцями був затриманий водій у стані алкогольного сп’яніння. Згідно законодавства України про воєнний час, автомобіль вилучили та передали для потреб військових і територіальної оборони.
Нагадуємо, що з 28.02.2022р. на території Миколаївської області діє категорична заборона на продаж та вживання алкогольних напоїв на період воєнного стану в Україні.
Зберігайте голову тверезою, а порох сухим. Адже зараз першочергово необхідно думати про безпеку, порядок та дисципліну!