Президент запровадив щоденну загальнонаціональну хвилину мовчання

Дата: 18.03.2022 08:30

Фото без описуДля вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.

"Сьогодні я підписав важливий указ. Про загальнонаціональну хвилину мовчання на честь пам'яті всіх, хто загинув у нашій Вітчизняній війні", - сказав Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні у середу 16 березня 2022 року.

"Всіх, кого ми втратили через вторгнення Росії. Через терор, розв'язаний окупантами", - додав він.

"Щоранку о 9:00 на всій території нашої держави згадуватимемо українців, які віддали своє життя. Військових та цивільних. Дорослих та дітей. Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не розпочала цієї війни", - сказав Президент.