Вшанування загиблих загальнонаціональною хвилиною мовчання

Дата: 18.03.2022 10:23

Фото без описуПершу загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими, відповідно до указу Президента України, провели сьогодні о 09:00 на території Врадіївської територіальної громади.

Зараз всю Україну об’єднав спільний біль. Кожен новий день у громаді розпочинатиметься із загальнонаціональної хвилини мовчання за тими, чиє життя забрали російські окупанти. Вони вбивають найкращих: дітей, матерів, батьків, студентів, науковців, простих робітників, медиків, журналістів, захисників, волонтерів, наших друзів, знайомих, колег.

Не забудемо і ніколи не пробачимо російського терору. Пам'ятаємо кожного, чиє життя передчасно забрали вороги, сумуємо і згадуємо протягом цієї хвилини мовчання.