Увага! Зміна часових рамок комендантської години на території Миколаївської області

Дата: 20.03.2022 08:00

Фото без описуШановні жителі Врадіївської громади! 3 20 березня на території Миколаївської області комендантська година починатиметься о 20:00 і триватиме до 06:00.

Відповідне розпорядження від 19.03.2022 №105-р підписав начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

В цей час забороняється перебування та пересування вулицями без спеціально виданих перепусток!

Під час комендантського часу територію Врадівської ТГ патрулюють представники Муніципальної варти, які забезпечують правопорядок і дбають про безпеку жителів громади.

В нічний час відключено вуличне освітлення. Прохання на цей час виключити світло в квартирах та житлових будинках!