Гуманітарна допомога  для жителів  Врадіївської громади

Дата: 19.03.2022 15:59

Фото без описуВрадіївська селищна рада висловлює подяку Володимиру і Віталію  із м.Любомль  Волинської області  та Ользі, Олександру і Владиславу із м.Первомайська за надану  гуманітарну допомогу  для жителів  Врадіївської громади, зокрема для  лікарні, військовослужбовців, малозабезпечених верств населення, багатодітних сімей та сімей переселенців. Щиро дякуємо! Надзвичайно приємно відчувати вашу підтримку в такий складний для нашої країни час! Адже лише в єдності наша сила!

Хочеться відзначити, що частина допомоги вже надана нашим захисникам, а інша буде перенаправлена  до військових частин відповідно до наявних потреб.

Розподілення гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам  населення, багатодітним сім’ям та сім’ям переселенців буде здійснюватися відділом соціального захисту  Врадіївської селищної ради.