Підпал сухостою жителем с.Сирове спричинив масштабну пожежу

Дата: 25.03.2022 14:05

Фото без описуВчора, 24 березня 2022 року, у с.Сирове Врадіївської громади місцевий житель Святослав Свинобой підпалив суху траву біля своєї присадибної ділянки, що внаслідку спричинило масштабну пожежу сухостою, чагарників та очерету на відкритій місцевості.

Зі слів старости села Сергія Базаренка: «Пожежа загрожувала житловому масиву громади. Відтак додалося роботи і вогнеборцям 13 ДПРЧ, і небайдужим громадянам та старшокласникам, їх силами пожежу ліквідовано».

Після скоєного, порушника було викликано до Врадіївської селищної ради, де за участі керівництва громади та поліції проведено сувору роз’яснювальну роботу щодо категоричної заборони спалювання сухої рослинності та послідуючої адміністративної, або й кримінальної відповідальності в умовах воєнного часу.

Матеріали справи направлені до екологічної служби у м.Миколаєві, після розгляду яких, буде складено адмінпротокол за ст. 77-1 КУпАП, що передбачає накладення штрафу на порушника до 6 тис.грн.

Закликаємо усіх громадян, якщо ви стали свідком підпалу, терміново телефонуйте 101, робіть фото-відеофіксацію порушення та викликайте поліцію за телефоном 102. Будьте свідомими, не мовчіть, не покривайте злочинців!

Україна починається з кожного з нас! Бережіть себе, своїх рідних та наше довкілля!