Відправлено варенички та гуманітарну допомогу для наших захисників
Сьогодні, 11 квітня 2022 року, Врадіївська селищна рада черговий раз відправила гуманітарну допомогу та варенички, вручну зліплені турботливими господинями громади для наших захисників - бійців Збройних Сил України.
Ми знов і знов щиро вдячні за безцінну допомогу всім небайдужим жителям у зборі продуктів харчування, за гуманітарну допомогу від наших партнерів та благодійні внески громадян, які спрямовані на підвищення обороноздатності Врадіївської громади.
Зокрема, за благодійні внески та кошти місцевого бюджету з початку війни Врадіївською селищною радою були недноразово закуплені та передані для потреб бійців тероборони та ЗСУ бронежелети, каски, спальні мішки, каремати, пальне тощо.
Лише разом, лише спільною працею, лише діями заради України і її народу ми наближаємо перемогу! Все буде Україна!
Нагадуємо реквізити для надання благодійної допомоги для фізичних та юридичних осіб:
Установа: Відділ освіти Врадіївської селищної ради
ЄДРПОУ: 44004664
МФО: 820172
р/рах: UA 338201720314261006301159062
Призначення платежу: благодійна допомога