Привітання селищного голови з Великоднем!

Дата: 24.04.2022 08:00

Шановні жителі Врадіївської громади, зі щирим серцем вітаю всіх з радісним і світлим Великоднім святом!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця вірою, добром і любов’ю.

Фото без опису

Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Сьогодні віра й надія стали нашою міцною опорою в боротьбі за майбутнє країни.

Тож нехай Світло Воскресіння Христового надає Вам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в мир та перемогу! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Сердечно зичу здоров’я кожному з Вас, Божої благодаті й мирного життя під українським небом, яке охороняють наші мужні та героїчні воїни!

Молимося за наших захисників. Нехай усіх береже Бог. Віримо в перемогу!

З повагою,
Врадіївський селищний голова  Микола МОСКАЛЕНКО