Завершився конкурс дитячого малюнку "Україна - це ми!"

Дата: 25.04.2022 11:42

Фото без описуДіти — джерело енергії кожного народу, однак разом із тим найвразливіший прошарок суспільства. Малюки гостро відчувають усе, в тому числі й війну. Свої щирі переживання вони часто переносять на папір, зображаючи надію на мирні часи, нашу перемогу, воїнів-героїв і тепло українських сердець.

Для запобігання виникнення психологічної напруги у дітей та відволікання їх від стресових ситуацій 02 березня на сторінці ФБ Врадіївської селищної ради був оголошений конкурс дитячих малюнків на тему "Україна - це ми!", в якому взяли участь близько 20 діток.

По завершенню конкурсу, дійшли висновку що всі малюнки неймовірно гарні, кожен заслуговує на увагу своєю креативністю. Тому, напередодні Великодня, всім учасникам конкурсу були вручені іграшки та солодощі. Велика подяка діткам, які своєю творчістю підтримують нашу віру у перемогу! Мирного неба всім нам! Все буде Україна!