Привітання ветерана Семена Гавриловича Носача з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2022 10:14

Фото без описуСьогодні, 9 травня 2022 року, з нагоди 77 річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до сивочолого ветерана Семена Гавриловича Носача завітали селищний голова Микола Москаленко, голова ради Ветеранів війни і праці Врадіївського громади Леонід Тимченко, голова Врадіївського споживчого товариства Марина Гапонова, начальник відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради Тетяна Гордуз.

Посадовці з теплими словами привітань, квітами та подарунками подякували Семену Гавриловичу за мужність, стійкість, патріотизм та безмежну любов до рідної землі. Побажали ветерану міцного здоров’я, активного довголіття та душевного спокою, щоб не щеміло серце тривожними спогадами минулого і сумними звістками сьогодення.

З радістю зустрівши гостей, Семен Гаврилович міцно тиснув руки та дякував за увагу і привітання. Розповів про свій бойовий шлях, про побратимів, про те, як доводилося виживати у часи воєнного лихоліття і повоєнні роки, втирав непрохані сльози від спогадів та щиро побажав Україні нині перемоги та мирного і безхмарного неба!

Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!

Слава Україні!