Висловлюємо щирі співчуття колезі Костянтину Савчуку з приводу смерті батька
Дата: 07.05.2022 12:44
Кількість переглядів: 530
Колектив Врадіївської селищної ради, її виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття головному спеціалісту сектору інформаційно-комунікативного забезпечення та інформаційних технологій Врадіївської селищної ради Савчуку Костянтину Миколайовичу, його рідним та близьким з приводу важкої втрати – смерті його батька - Савчука Миколи Івановича. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Поділяємо з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна і світла пам’ять!