Доставлено черговий вантаж гуманітарної допомоги для Врадіївської громади

Дата: 31.05.2022 09:45

Наші незмінні волонтери Владислав Поплужний та Олександр Коваленко продовжують організовувати збір та доставку гуманітарної допомоги з м.Львів до Миколаївщини. Зокрема, у суботу, 28 травня, черговий вантаж доставили до Врадіївської громади: продукти харчування, ковдри, ходунки, туалети для людей з інвалідністю та ін. Частину гуманітарної допомоги було передано на Сирівський старостинський округ.

Зі слів Владислава Поплужного: «Врадіївський селищний голова Микола Москаленко, місцевий фермер Сергій Семіга, староста Сирівського старостинського округу Сергій Базаренко та приватний підприємець з м.Первомайськ Олена Ткач допомогли нам з пальним, тож тепер ми зможемо завезти наступну партію вантажу — на Березнегуватщину. Бо в них пального немає, а потреба в допомозі є. Зараз там людям дуже важко, вони потрапляють під обстріли, є поранені. Тому знову їхатимемо, повеземо, що їм потрібно».

Врадіївська селищна рада щиро дякує волонтерам Владиславу Поплужному та Олександру Коваленко за ініціативність та оперативну доставку гуманітарної допомоги, волонтерам Мар’яні, Ірині, Любомиру й «Центру волонтерства та захисту» за те, що завжди допомагають і реагують на запити, Лілії Недашківській за те, що вона коригує розподілення гумвантажу на Первомайщині.

Дякуємо, усім небайдужим, які у такий складний час об’єднали зусилля у боротьбі за нашу незалежність. Нині завдяки вашій підтримці воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!