Продовжується робота з видачі гуманітарної допомоги соціальним захистом

Дата: 06.06.2022 10:31

Йде 103 день війни і життя змінилося для всіх, доводиться жити в новій реальності. Але дещо не змінилося. Турбота про людей й щира допомога тим, хто її потребує.

Відділом соціального захисту Врадіївської селищної ради за минулий тиждень видано гуманітарну допомогу 8 багатодітним сім'ям, 64 сім'ям внутрішньо переміщених осіб, 38 особам з інвалідністю.

Дякуючи згуртованим діям місцевої влади, активній допомозі та підтримці місцевих жителів, небайдужості й чуйності підприємців громади допомога всім, хто її потребує, стала можливою.

Ми від щирого серця дякуємо всім небайдужим підприємцям, директорам організацій, благодійних фондів та меценатам.

Врадіївська селищна рада й надалі буде продовжувати активно підтримувати соціально-незахищені верстви населення і допомагати у вирішенні складних життєвих питань, адже робота з даною категорією населення громади є і буде одним із пріоритетних напрямків нашої селищної ради, а співпраця з благодійними фондами сприятиме цьому.

Пам’ятаємо, що у цей час успіх загальної справи залежить від кожного з нас, адже спільними зусиллями ми наближаємо перемогу! Україна переможе, бо таку енергію, яку ми маємо, здолати неможливо!