Звернення начальника Первомайської РВА

Дата: 07.06.2022 12:18

Фото без описуНа жаль, так сталось, що багато хто не може усвідомити, що в нашій країні війна, а Первомайський район – це не окрема держава, а частина України, де багато людей знайшли прихисток. Однак, якщо сьогодні ми не бачимо усіх жахіть війни - це не означає, що все так і залишиться…

В той момент, коли хоробрі воїни ЗСУ захищають наш спокій, віддаючи своє життя, ми тут замість того, щоб підіймати економіку, працювати на користь держави - нехтуємо усіма правилами військового життя… Порушення режиму світломаскування, порушення комендантської години, надмірне виживання спиртних напоїв, керування транспортним засобом в комендантську годину в стані алкогольного сп'яніння – це лише невеличка частина тих грубих порушень, які на сьогодні стали вже нормою!

ВИ ПРО ЩО ВЗАГАЛІ ДУМАЄТЕ?!

Комендантська година зменшувалась не для того, щоб гуляти до опівночі, а для того, щоб ви могли ПРАЦЮВАТИ… Дозвіл на продаж спиртних напоїв надавався не для того, щоб хтось міг напиватись до безтями та влаштовували бійки, а для того, щоб збільшити надходження до бюджету.

ЯКЩО ВИ НЕ ПОВАЖАЄТЕ СЕБЕ, НАВЧІТЬСЯ ПОВАЖАТИ ІНШИХ!

Якщо ситуація не виправиться, будуть вводитись додаткові обмеження!

Сподіваюсь на розуміння всіх порядних людей!

Слава Україні! Слава героям!

Начальник Первомайської РВА

Сергій САКОВСЬКИЙ