Продуктові набори від Максима Дирдіна та Віталія Порхуна за підтримки благодійного фонду "Твоя любов"

Дата: 08.06.2022 13:15

Сьогодні, 8 червня, до Врадіївської селищної ради зі словами підтримки та гуманітарною допомогою завітали народний депутат України Максим Дирдін та депутат Миколаївської обласної ради Віталій Порхун. Тепла зустріч та приємне спілкування відбулися за участі селищного голови Миколи Москаленка, заступника селищного голови Ірини Гончаренко, начальника відділу соціального захисту Тетяни Гордуз і запрошених ВПО з інвалідністю та внутрішньо переміщених багатодітних сімей.

Під час зустрічі присутні обговорювали питання, які їх турбували, на що отримували змістовні відповіді від представників влади, розповідали про пережиті страхіття війни та дякували за невтомну роботу працівників відділу соціального захисту з організації надання допомоги.

Не словом, а ділом - по завершенню зустрічі, народний депутат України Максим Дирдін та депутат Миколаївської обласної ради Віталій Порхун за підтримки благодійного фонду «Твоя любов» передали виключно для ВПО з інвалідністю та внутрішньо переміщеним багатодітним сім’ям добротні продуктові пакунки.

Щиро дякуємо депутатам і благодійному фонду «Твоя любов» за надані продуктові набори, за Вашу увагу, турботу та небайдужість до вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території Врадіївської громади.

Разом до Перемоги! Слава Україні!