Благоустрій громади - справа щоденна

Дата: 09.06.2022 16:36

Війна в країні триває, але разом із тим, літо буяє за графіком, під який ми маємо підлаштовуватись.Одним із важливих заходів у розрізі благоустрою громади у літній період є скошування трави. Від цього залежить і санітарний стан населених пунктів, і їх зовнішній вигляд.

На території Врадіївської громади щоденно виконуються роботи з благоустрою вулиць та громадських місць, в тому числі покіс трави в парках, вулицях, дитячих майданчиках, на узбіччях доріг. Працівники комунального підприємства постійно дбають про належний санітарний стан території селища і щоденно їх упорядковують.

Тож є прохання долучатися до спільної справи наведення порядку у своїх подвір’ях, присадибних ділянках та на прилеглих територіях без нагадувань та додаткових оголошень, адже це відповідальність і справа кожного з нас!