Свято творчості для дітей з інвалідністю

Дата: 15.06.2022 15:05

Сьогодні, 15 червня, за ініціативи Врадіївської селищної ради, молодіжною радою та працівниками Врадіївського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю було влаштовано свято творчості та польоту фантазії.

На запрошення організаторів заходу особливим гостем став Василь Нікітін, український художник, гордість селища Врадіївка і талановитий майстер пензля. Василь провів для вихованців центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю сеанс арт-терапії.

Під час занять діти не тільки корисно та весело провели час, про що свідчать щирі посмішки та щасливий дитячий сміх, але і змогли віднайти психологічну рівновагу , а батьки краще зрозуміти своїх дітей. Учасники заходу отримали безцінні навички та поради від майстра своєї справи, написали свої картини які вже прикрашають центр та по завершенні зробили пам`ятне фото з Василем Нікітіним.