Привітання з Днем державної служби

Дата: 23.06.2022 09:30

Шановні державні службовці Врадіївської громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів нашого району.

Служити людям, серед яких живеш, які довіряють Вам свою долю – це нелегка праця і величезна відповідальність.

Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Сьогодні державна служба України , як і всі інші галузі, перейшла на рейки воєнного стану – завдання державних органів змінились, набули ще більшої відповідальності. Упевнений, що запорукою успішного виконання намічених завдань та поставлених цілей будуть самовідданість своїй справі та невичерпна енергія тих, хто присягнув вірно служити українському народові.

Зичу Вам наполегливості у роботі та досягненні цілей, мудрості в прийнятті рішень,  вагомих досягнень у професійній діяльності.

Міцного Вам здоров’я, щастя та родинного благополуччя, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні! Нехай Ваша праця приносить Вам тільки радість і задоволення, а нагородою будуть визнання і вдячність людей, на благо яких Ви служите! МИРУ усім нам!

З повагою, селищний голова Микола Москаленко.