Цікаве дозвілля для діток-переселенців на базі Будинку дитячої творчості
Дата: 05.07.2022 16:48
Кількість переглядів: 171
Сьогодні, як ніколи, безпека українських дітей у пріоритеті, у тому числі психологічна.
Тому для найменших громадян, які приїхали до нашого селища із гарячих точок України, цікаве дозвілля пропонує Врадіївський будинок дитячої творчості.
Змістовні заняття з весни для діток-переселенців організувала керівник гуртка образотворчого і прикладного мистецтва Лариса Анатоліївна Лука. Під час зустрічей, малеча розвиває свої таланти: малюють, ліплять, створюють яскраві аплікації, унікальні вироби з соломки та ін.
Сподіваємося, що така ініціатива працівників Будинку дитячої творчості буде корисна та бодай трохи подарує відчуття безтурботного та щасливого дитинства підростаючому поколінню.