Вітаємо з Ювілеєм!
Дата: 07.07.2022 08:00
Кількість переглядів: 223
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА САВЧУКА - ДИРЕКТОРА ДЮСШ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!
Прийміть найщиріші привітання та найкращі побажання з нагоди Вашого Ювілею! Бажаємо, щоб доля була щедрою до Вас, дарувала безмежне людське щастя, невичерпну енергію та силу, життєве довголіття та міцне здоров’я. Нехай Вас оточують лише доброзичливі, порядні люди, завжди підтримують рідні та близькі. Миру, добра, благополуччя, шани, любові та достатку у Вашому домі!
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО
та колектив працівників Врадіївської селищної ради