Виплата допомоги по безробіттю

Дата: 28.07.2022 16:10

Фото без описуНарахування допомоги по безробіттю здійснюється подекадно, тобто 10, 20, 30 (останнього) числа.

Перерахування допомоги здійснюється, коли надходить фінансування.

Допомога по безробіттю не перераховується на карту одразу автоматично з моменту постановки на облік служби зайнятості.

Допомога по безробіттю не виплачується щомісячно і кожного дня. Вона нараховується згідно з чинним законодавством України і виключно за період зв’язку безробітного з кар’єрним радником (в умовах дистанційної роботи центру зайнятості), або від відвідування до відвідування центру зайнятості, якщо той працює у звичайному режимі та приймає людей.

Інформацію щодо нарахування та перерахування виплати допомоги по безробіттю можна дізнатись у свого кар’єрного радника, а також в особистому кабінеті, який можна створити на сайті Державного центру зайнятості, про що обов’язково потрібно повідомити

кар’єрного радника.

Доступ до персональних даних безробітних, у т.ч. тих, що стосуються нарахування та перерахування допомоги по безробіттю, є у кар’єрного радника!