Футбольні змагання до Дня Української Державності

Дата: 29.07.2022 13:31

Учора, 28 липня, після проведення урочистих зібрань з нагоди Дня Української Державності, молодіжною радою Врадіївської селищної ради заходи було продовжено на футбольному майданчику для нашого підростаючого юного покоління, для тих, заради кого жертвують своїми життями Українські захисники. Перед початком футбольних баталій було вшановано хвилиною мовчання пам`ять загиблих та розгорнуто великий державний прапор України.

У змаганнях юнаків 2010-2011 років народження взяло участь 4 команди. При виборі назв своїх команд у юних серцях чітко відчувалася любов до рідного краю. Команди «Україна», Динамо Київ», «Врадіївка» та «ФК Мелітопіль» - викрикнув юний житель Мелітополя а команда підтримала, і юні спортсмени гарно приймають своїх однолітків з інших куточків нашої держави, адже ми Українці, ми тут усі свої. За підсумками футбольних баталій саме команда «Мелітопіль» здобула 3 перемоги та посіла перше місце, другі команда «Україна» з 4 заліковими очками, треті «Динамо».

Серед юнаків 2012-2014 років народження перемогу здобула команда «Сокіл» у над напруженому поєдинку з командою «Орли» де все вирішив один забитий м`яч.

Кожен учасник турніру був нагороджений від молодіжної ради грамотами та соками.