Спортивний візит молодіжної ради Врадіївської селищної ради до діток с.Адамівка
На цьому тижні, а саме 3 серпня, в селі Адамівка молодіжною радою Врадіївської селищної ради було проведено вечірню розминку, тренування, Bring Sally up челендж для діток з села та внутрішньо переміщених діток. По завершені заходу відбулося спілкування з діточками, вислухано пропозиції та побажання щодо подальшої організації спортивно - розважальних заходів та дозвілля на території Адамівського старостинського округу.
Голова молодіжної ради Врадіївської селищної ради Руслан Бондаренко, лідер учнівського самоврядування Адамівської ЗОШ, член молодіжної ради Юлія Байдан вручили подарунки, в які входили засоби гігієни ротової порожнини, соки та кондитерські вироби діткам, внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Адамівського старостинського округу.
У дітей повинно бути щасливе безтурботне дитинство, але як ніколи зараз, ми маємо бути сильними та згуртованими! Разом до перемоги! Все буде Україна!