На черговій сесії депутати не проголосували за проєкт рішення про перейменування вулиць, назви яких пов`язані з державою-агресором

Дата: 10.08.2022 16:11

Зважаючи на агресію Російської Федерації проти України, з метою приведення назв вулиць до вимог державної мови, на розгляд XXIII позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання був винесений проєкт рішення про перейменування вулиць, назви яких пов`язані з державою-агресором, історією російської імперії та СРСР, чи, в назвах яких допущено порушення стандартів державної мови, зокрема йшлося про перейменування:

вул.Мічуріна в вул.Ліни Костенко,

вул. Толстого в вул. Героїв Маріуполя,

вул. Влада Лістьєва в вул. Горіхову.

Однак сьогодні, 10.08.2022р. за результатами поіменного голосування депутати проголосували:

«за» - 13,

«проти» - 0,

«утримався» - Касьянчук О.М.,

«не брав участі у голосуванні» -Цихоня Д.В., Салтановський В.В.

На жаль, рішення не прийнято.