Козацькі розваги для діток с.Адамівки від молодіжної ради Врадіївської селищної ради

Дата: 10.08.2022 16:27

Фото без описуЧерговий приїзд молодіжної ради Врадіївської селищної ради в село Адамівка. Цього разу дозвілля місцевої малечі проходило біля будинку культури в спортивно-розважальному стилі під гаслом «козацькі розваги». В програмі заходу дітки змагалися у влучності в дартс, силі – пережимаючись як армрестлери, витримці тримаючи гантель на витягнутій руці, спритності ходінні на руках, швидкості ніг, різноманітних перегонах, роботі зі скакалкою, а також інших різних вправах. В заході взяло участь більш як 30 діточок.

По завершені змагань члени молодіжної ради Руслан Бондаренко та Юлія Байдан пригощали малечу смачними та корисними йогуртами і бананами. В кінці заходу найактивніші учасники були відзначені додатковими призами від місцевих спонсорів.