Звернення селищного голови до жителів Врадіївської ТГ
Дата: 22.08.2022 13:25
Кількість переглядів: 190
Шановні жителі Врадіївської громади! Наближаються державні свята День Державного Прапору України та День Незалежності України. На жаль, російська федерація може "привітати" нашу країну масованими ракетними ударами. Тому, з міркувань безпеки, прошу Вас 23 та 24 серпня 2022 року обмежити пересування вулицею, не залишати дітей без нагляду дорослих, не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати у безпечному укритті задля збереження власного життя і здоров’я. Працівникам установ та організацій громади рекомендую обмежити особисті прийоми громадян у ці святкові дні.
Віримо у Збройні Сили України! Разом до перемоги! Все буде Україна!
З повагою, селищний голова Микола Москаленко