Молодіжна рада до Дня фізичної культури та спорту України оголошує конкурс відеороликів «Я тренуюсь»

Дата: 22.08.2022 13:28

Молодіжна рада до Дня фізичної культури та спорту України оголошує конкурс відеороликів «я тренуюсь» з 22 серпня по 7 вересня 2022 року.

Метою конкурсу є привернення уваги до оздоровчої рухової активності, як важливого компоненту здорового способу життя населення України. Виховання відповідального ставлення до власного здоров’я, як найвищої соціальної цінності в державі, виявлення та підтримка талановитих осіб.

Можливість взяти участь у конкурсі має будь - яка особа або група осіб, без будь-яких обмежень(за статтю, за віком чи будь-якими іншими, підтримка та приклад родини вітається) яка на даний час проживає на території Врадіївської селищної територіальної громади ( в тому числі внутрішньо переміщені особи).

Об’єктом конкурсу є відеоролики. Вимоги до конкурсних робіт:

• відеоролики мають стосуватися теми пропаганди цінностей фізичної культури та масового спорту, відповідального ставлення до власного здоров’я, активного дозвілля, здорового способу життя.

• тривалість – до 5 хвилин

• тип носія: CD, DVD, флеш-карта, (можливість надіслати на електронну адресу)

• на початку ролика вказати автора (авторів), місце проживання.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

• актуальність

• повнота розкриття теми

• творчий підхід

• естетичність роботи

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться з 22.08.22 по 07.09.22- включно.

Конкурсні роботи надсилати на адресу molkol_@ukr.net або до сектору молоді та спорту селищної ради. Переможці конкурсу визначаються колегіально за рішенням конкурсної комісії, яке приймається більшістю її голосів.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Організатором конкурсу передбачені перше, друге, третє призові місця. Призи у різних вікових категоріях, спортивних напрямках та призи глядацьких симпатій.Переможці конкурсу отримують подарунки в тому числі фінансові і нагороджуються грамотами селищного голови.

Ласкаво просимо взяти участь у конкурсі!