Спортивно-розважальні заходи для молоді з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Дата: 26.08.2022 11:09

Учора, 25 серпня 2022 року, в селі Адамівка відбулися спортивно-розважальні заходи для молоді з нагоди відзначення Дня Незалежності України. В місцевому будинку культури, для підлітків було організовано турнір з настільного тенісу в якому взяло участь 9 осіб. Усі учасники змагалися кожен з кожним. В той час коли тривали тенісні спортивні баталії на майданчику перед будинком культури, керівником місцевого клубу було організовано ігри, конкурси та розваги для малечі. Особливе захоплення викликала вправа по перетягуванню канату.

Тим часом за підсумками усіх поєдинків Жиленко Олександр та Чернега Володимир набрали по 21 заліковому балу, а Мельник Іван та Наконечний Денис набрали по 18 балів, попереду ігри за призові місця.

За підсумками «золотих» поєдинків Оксаною Ільчук та Русланом Бондаренком:

Грамотою за 4 місце відзначений Мельник Іван.

Грамотою, медаллю та фінансовим гонораром від місцевих спонсорів за 3 місце відзначено наконечного Дениса.

Грамотою, медаллю та фінансовим гонораром від місцевих спонсорів за 2 місце відзначено Жиленка Олександра.

Грамотою, медаллю та фінансовим гонораром від місцевих спонсорів за перемогу у турнірі відзначено Чернегу Володимира.

Також з нагоди минулого Дня молоді відзначено подякою Врадіївського селищного голови Юлію Байдан.