Вітаємо з ювілеєєм!
Дата: 08.09.2022 08:49
Кількість переглядів: 246
ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ЛЮДМИЛУ МИХАЙЛІВНУ ТРОЯН – ДИРЕКТОРА ВРАДІЇВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ!
В цей чудовий осінній день прийміть наші найщиріші побажання миру, міцного здоров’я, достатку, чудового настрою, світлих почуттів, зігріваючих серце та великого потоку перспективних ідей! Бажаємо завжди досягати значних висот у своїй діяльності, браво та гідно представляти інтереси своєї гімназії, в будь-якій ситуації знаходити вірний і легкий вихід. Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, благополуччям, успіхом та оптимізмом, а всі мрії і бажання неодмінно здійсняться!
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради