Вітаємо з Ювілеєм!
Дата: 14.09.2022 09:31
Кількість переглядів: 391
ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ АЛАНДЖІЙ - СТАРОСТУ ДОБРОЖАНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ!
В цей чудовий осінній день від усього серця бажаємо Вам здійснення всіх мрій! Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі Вашій панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. Зичимо Вам миру, добра, міцного здоров’я на довгі роки, щастя, успіху, невичерпних сил, плідної та натхненної праці. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради