21 вересня - Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2022 08:00

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля, мир – це повсякденна реальність. В той же час, коли в рідній Україні здригається земля від страшних вибухів, розриваються снаряди під вікнами будинків, проливається людська кров, сльози горя та втрат - цей день особливий.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх свідомих українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Хай в цей вересневий день в кожну домівку прилетить голуб миру з добрими звістками! Бажаю всім якйнайскорішої перемоги над російським агресором, довгих років здорового і щасливого життя, благополуччя, достатку та світлого майбутнього! Миру в родині, миру в серці та миру нашій рідній Україні!

З повагою,

Врадіївський селищний голова