До уваги жителів громади та власників кафе, барів, ресторанів!

Дата: 26.09.2022 15:38

Війна триває понад вісім місяців. За цей час українці пережили багато втрат, розпачу й переживань, але наші воїни Збройних сил України продовжують мужньо давати гідну відсіч ворогу. Звісно, поруч із поганим завжди йде хороше, бо життя не чорне й негативне, воно — різнобарвне. Тож під час війни як цивільні, так і військові жартують, одружуються, народжують дітей і святкують дні народження.

Як саме нині проявляти й святкувати свої радісні миті — досі спірне питання для багатьох і є зоною відповідальності і тих хто святкує, і тих у кого святкують. Одним моральне право не дозволяє радіти під час сирен, вибухів і масових трагічних подій, а інші просто не можуть без позитиву, адже в ньому вони знаходять ресурс жити й ефективно допомагати далі.

Все починається з поваги одне до одного. Коли ми хочемо щось відсвяткувати, пам’ятаймо, що людина поруч може переживати особисту кризу, втрату, трагедію. На гучне святкування в такому разі вона відреагує негативно, вважаючи, що її почуттями знехтували. Адже трагедія окремих людей стосується всіх українців.

Врадіївська селищна рада просить Вас усіх , у цей непростий для кожного час варто бути більш співчутливими та уважними до почуттів одне одного, недопускати гучних гулянь та звучання гучної музики, а також та суворо дотримуватися режиму комендантської години.