Висловлюємо співчуття селищному голові Миколі Москаленку, його рідним і близьким, з приводу непоправної втрати – смерті Покуль Тамари Пилипівни

Дата: 30.09.2022 10:29

Колектив Врадіївської селищної ради, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття селищному голові Миколі Москаленку, його рідним і близьким, з приводу непоправної втрати – смерті Покуль Тамари Пилипівни.

Фото без опису

Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Хай Господь Бог дасть Вам та Вашій родині сил і терпіння пережити тяжкий період, а світла пам’ять про дорогу Вам людину назавжди залишиться у Ваших спогадах та серцях.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи....