Привітання селищного голови з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2022 08:00

Найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників освіти! Цього року свято проходить в умовах повномасштабного вторгнення росії. Незважаючи на загрозу обстрілів та вибухів, Ви несете дітям знання та підтримку, даруєте свою любов.

У цей святковий день прийміть низький уклін за Ваше чуйне серце, мудрі поради та невтомну працю, за готовність прийти на допомогу у будь-який час. Дякую Вам за душевне тепло, за мудрість, за чесність та величезне терпіння.

Тож нехай Ваша праця завжди цінується, нехай ваші старання та надії неодмінно будуть виправдані, нехай завдяки Вам вихованці отримують міцні знання.

Бажаю миру та злагоди, міцного здоров'я і творчої наснаги, нових звершень та значних досягнень, поваги і щирої вдячності від учнів та батьків!

З повагою, від імені громади,
Врадіївський селищний голова
Микола Москаленко