Привітання селищного голови з Днем територіальної оборони України!
Починаючи з 2020 року, у першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони України. Це свято молоде, адже територіальну оборону створено відносно недавно. Проте бійці підрозділів ТрО уже проявили себе як справжні професіонали, мужні воїни та патріоти, які вирішили своєю професією зробити захист Батьківщини.Нині ви пліч-о-пліч з бійцями ЗСУ бороните нашу землю від ворога та своїми подвигами завойовуєте мир для прийдешніх поколінь українців.
Хай гордо майорять наші синьо-жовті знамена! Хай серце кожного тероборонця, кожного бійця ЗСУ палає любов’ю до України і ненавистю до її ворогів!
Тож щиро вітаю вас з Днем територіальної оборони України! Нехай ваша мужність та впевненість, сила духу і міць завжди залишатимуться непохитними. Нехай вдома на вас чекають тепло та сімейний затишок, а на теренах держави назавжди запанують мир та процвітання! Міцного вам здоров’я та непохитної віри у Перемогу!
З повагою, від імені громади,
Врадіївський селищний голова
Микола Москаленко