Привітання селищного голови до Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2022 08:00

Шановні земляки!

14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, які тісно пов’язані одне з одним та є втіленням споконвічної боротьби українського народу за свою свободу і незалежність.

Це свята усіх справжніх синів та доньок України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і, перш за все, тих, хто нині захищає нашу Батьківщину, це уособлення пам`яті про тих, хто віддав своє життя за нашу свободу та щасливе майбутнє України.

Нині ці свята актуальні, як ніколи, адже уже маже вісім місяців триває кровопролитна агресія російської федерації проти України.

Багато наших земляків знаходяться в лавах Збройних Сил України та захищають інтереси нашої держави на полі бою. З біллю в серці ми сприймаємо сумні звістки про тих, які віддали за незалежність України найдорожче – життя. Низько вклоняємось їхнім батькам за належне виховання синів, поділяємо їх горе, сумуємо разом з ними та запевняємо, що пам`ять про Героїв буде вічно жити в наших серцях.

У цей день ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир та щасливе майбутнє українців.

Сердечно бажаю вам щастя та добра! Нехай нас єднає невгасиме світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці подолати кровавого агресора та досягти довгоочікуваної Перемоги над ним!

Слава Україні!

З повагою,