Увага! Важлива інформація!

Дата: 12.10.2022 14:25

В умовах війни поширення деяких відомостей у інформаційному просторі негативно впливає на хід бойових дій, несе загрозу життю і здоров'ю українських військовослужбовців, та підвищує обізнаність противника про наші дії та плани.

Враховуючи викладене, просимо утриматися від повідомлень, як про здобутки української ППО, до офіційних повідомлень від ЗСУ, так і про ураження, які завдав ворог. Оскільки така інформація впливає на планування подальших повітряних атак.

Також діє правило 3 годин для об'єктів цивільної інфраструктури. Тобто, навіть після відбою повітряної небезпеки оприлюднювати результати ураження цивільної інфраструктури можна тільки через 3 години після влучання.