Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті вихованця ДЮСШ лейтенанта ЗСУ Опруненка Івана Едуардовича

Дата: 01.11.2022 11:35

29 жовтня 2022 року на ігровому майданчику Врадіївської ДЮСШ відбувся турнір з міні-футболу присвяченому пам’яті вихованця ДЮСШ лейтенанта ЗСУ Опруненка Івана Едуардовича.

Турнір відбувся за ініціативи друзів Опруненка Івана Едуардовича. В змаганнях взяли участь команди Врадіївської селищної ради «Арсенал», «Смірнов», «Ельфбар», «Бондзю», «13ДПР2», «Ветеран».

В запеклій боротьбі І місце посіла команда «Бондзю», ІІ місце посіла команда «Арсенал», ІІІ місце посіла команда «Смірнов-Сирово».

Кращим нападаючим став Шевчук Богдан , захисником Боляк Андрій , воротарем Шептицький Микола, гравцем Литвинюк Сергій.

Команди були нагороджені грамотами. Головним суддею змагань був Григор’єв В.В.