Закриття станції Врадіївка та обмеження руху пасажирських поїздів не планується

Дата: 10.11.2022 14:24

Фото без описуОдним із найважливіших шляхів переміщення ВПО і жителів нашої громади є залізнична дорога. Проте, нещодавно, виникла реальна загроза закриття залізничної станції Врадіївка та припинення руху потягів.

Спільними зусиллями жителів громади, були зібрані численні підписи у підтримку функціонування залізничної станції, які Врадіївська селищна рада прикріпила у додатки, написаних нею офіційних листів-звернень до керівництва залізниці м.Одеса та м.Києва з великим проханням не закривати залізничну станцію Врадіївка, не обмежувати рух потягів у такий важкий для кожного з нас час.

І ось, на цьому тижні, на адресу Врадіївської селищної ради надійшов офіційний лист від дирекції Виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень», в якому зазначається, що у відповідь на наше звернення «закриття станції Врадіївка та обмеження руху пасажирських поїздів не планується».

Дякуємо всім небайдужим за участь та підтримку!

Разом до перемоги!

Все буде Україна!