Привітання селищного голови з Днем працівника сільського господарства України!

Дата: 20.11.2022 11:47

Шановні аграрії, працівники сільського господарства!Сердечно вітаю вас із професійним святом — Днем працівника сільського господарства України!

Цього року вперше за часи незалежної України нам, як ніколи, доводиться збирати урожай в складні часи воєнного стану…

Праця аграріїв безперервна, як саме життя, важлива і благородна, адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила українського села, наших громад, нашої держави!

Дякую всім аграріям, які тримають аграрний фрон і допомагають ЗСУ, ми показали свою єдність та міць. Український народ - це незламний, сильний та хоробрий господар на своїй землі, якого не можна перемогти!

Нехай вас оминають природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах!
Надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами!

Слава Україні!

З повагою, від імені громади,
Врадіївський селищний голова
Микола Москаленко