5 грудня - Всесвітній день волонтера!

Дата: 05.12.2022 08:00

Вітаю всіх причетних з Днем ВОЛОНТЕРА! Це свято  людей з великим чуйним серцем, які віддають більше ніж отримують, які працюють за покликом і з любов'ю! Волонтери – це підтримка та надія, які допомогли і допомагають вистояти нашим Захисникам на війні з російським агресором.

Щиро дякую всім, хто з початку війни став пліч-о-пліч в один стрій із Збройними Силами України на захист нашої рідної держави. Дякую кожному і кожній з вас, хто плете, в'яже, шиє, готує, ремонтує, зварює, купує, збирає та доставляє! Хто жертвує своїм часом, здоров'ям, а іноді і життям, щоб допомогти військовим та постараждалим цивільним! Ваша сила духу, невтомність і жертовність роблять усіх нас сильнішими, а нашу країну – ведуть до Перемоги.

Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують добром і повагою, бо завдяки вам не втрачаєш віру в добро і людяність!

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, сил, наснаги, добра, натхнення та мирного неба! Нехай все добро, зроблене вами, повертається сторицею!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!

З повагою, від імені громади,
Врадіївський селищний голова