До уваги жителів Врадіївської громади!

Дата: 20.12.2022 10:53

На сьогоднішній день у Врадіївській громаді гостро постало питання щодо закриття відділень АТ «Державний ощадний банк України» та АТ «Райффайзен банк», що призведе до великого навантаження лише на одне відділення АТ КБ «Приватбанк».

Величезні черги населення через наявність однієї банківської структури та відсутність електроенергії спричинить соціальну напругу серед жителів громади.

Врадіївська селищна рада переймається цією проблемою та вже кілька місяців шукає можливі шляхи вирішення. Зокрема, селищний голова Микола Москаленко неодноразово проводив зустрічі з представниками місцевого та обласного керівництва ощадбанку. Також були написані офіційні листи з проханням посприяти у вирішення питання недопущення закриття двох банківських відділень до Первомайської РВА.

Працюємо далі, прикладаємо всіх зусиль та віримо в краще.