Відбулося засідання XXV позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання

Дата: 29.12.2022 09:19

Вчора, 28 грудня 2022 року, під головуванням селищного голови Миколи Москаленка відбулося засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 14 із 26 депутатів. У ході засідання депутати розглянули 15 питань порядку денного. Усі питання були попередньо опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

Основними питаннями сесії були:

- про внесення змін до Цільової програми «Безпечне та якісне харчування дітям Врадіївщини на 2021- 2022 роки» та продовження терміну дії програми на 2023-2024 роки

- про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік

- про затвердження списку стипендіатів Врадіївської селищної ради на 2023 рік

- про внесення доповнень до Переліку адміністративних послуг, що

надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Врадіївської селищної ради та через віддалені робочі місця

-земельні питання;

- інші.

З усіх розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення.

Також, приємним моментом під час засідання було відзначення Подякою Врадіївської селищної ради за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справі примноження та збереження лісових багатств протягом 35 років діяльності на посаді директора Державного підприємства “Врадіївське лісове господарство” Віктора Федоровича Мироненка.

Селищний голова Микола Москаленко та секретар селищної ради Віталій Ростов, від імені громади, з найкращими побажаннями миру та благополуччя, привітали Віктора Федоровича та вручили йому пам’ятний подарунок. Адже виростити і доглянути ліс, вкласти у нього свої зусилля, навички та вміння є щоденною наполегливою діяльністю на благо майбутніх поколінь та примноження краси рідної землі!