Молодіжна рада оголошує акцію «напиши лист воїну ЗСУ»

Дата: 13.01.2023 09:22

Фото без описуМолодіжна рада оголошує акцію «напиши лист воїну ЗСУ». Мета акції, в умовах збройної агресії, використовуючи сучасні блага прогресу записати відео – лист воїнам ЗСУ. Тривалість відео – листа від 30 секунд і більше. Запис відео бажано робити на фоні Українського прапора чи символів України. Текст відео довільний, як орієнтир рекомендовано використовувати слова подяки, побажання, ділитися своїми переживаннями, розказати про свої успіхи завдяки мирному життю вдома.

Відео – листи в термін до 20 січня 2023 року надати до сектору молоді та спорту селищної ради або на електронну адресу molkol_@ukr.net

Вікових обмежень не існує. Автори найкращих робіт будуть відзначені молодіжною радою.