Привітання селищного голови з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2023 09:21

Фото без описуСьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії. Більш ніж сто років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу - Українську Народну Республіку. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги над ворогом і бажаємо жити у вільній, безпечній, незалежній та успішній країні!

Ми маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.

Тож вітаю всіх з Днем Соборності України! Бажаю Вам міцного здоров’я, затишку, радості, добра, благополуччя, Перемоги та мирного неба над головою! Нехай це свято додає нам сили, віри, впевненості у нашій боротьбі за незалежність та свободу!

Щира вдячність всім, хто сьогодні захищає територіальну цілісність України та відстоює національні інтереси!

Світла пам’ять українським воїнам, які загинули за свободу нашого народу та вільну соборну Україну.

Селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО