Безкоштовний вебінар щодо мінімального податкового зобов’язання та 4 групи платників єдиного податку

Дата: 01.02.2023 10:54

Інформуємо, що Всеукраїнською Аграрною Радою у співпраці з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та Державною податковою службою України об 11:00 годині 07 лютого 2023 року буде проведено вебінар щодо мінімального податкового зобов’язання та 4 групи платників єдиного податку.
Захід розраховано на цільову аудиторію, а саме: керівників та бухгалтерів агропромислових підприємств.
Метою заходу є роз'яснення нововведень та змін податкового законодавства для зменшення ризику допущення помилок при подачі звітності до Державної податкової служби України.
Звертаємо Вашу увагу на те, що участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/wsxLHjtNPNyzJS3B6.