Привітання з 98-им Днем народження ветерана ВВв - Семена Гавриловича Носача

Дата: 07.02.2023 10:20

У Врадіївській громаді є добра традиція – вітати поважних довгожителів з днем народження, адже вони - це історія нашої громади із життєвою мудрістю та багатим досвідом, незламністю, проявленою ще в роки юності під час голодомору та воєнного лихоліття, у період післявоєнної відбудови країни.

Щедро наділила доля літами жителя селища Врадіївка, ветерана Великої Вітчизняної війни - Семена Гавриловича Носача, який сьогодні, 7 лютого, святкує свій 98 день народження.

З поважною датою, від імені громади, довгожителя привітав селищний голова Микола Москаленко та голова ради ветеранів війни і праці Леонід Тимченко. Задоволений іменинник приймав від гостей подарунки та побажання міцного здоров'я, бадьорості, благополуччя і родинного тепла.

Присутні гості разом із ветераном та його рідними разом згадали минуле, в якому так багато спільного, торкнулися сьогодення, помріяли про майбутнє України – світле й мирне.

Семен Гаврилович щиро дякував гостям за виявлену до нього увагу, привітання та запросив на наступний день народження.