16 лютого - День єднання

Дата: 16.02.2023 08:12

Фото без описуСьогодні вдруге в своїй історії українці відзначають День єднання. Свято, засноване рік тому нашим Президентом, щоб згуртувати українців.

Тоді ми цей день зустрічали з тривогою. І до кінця не вірили, що таке можливо, що нам доведеться битися усією країною.

Сьогодні ми всі єдині. Військові, волонтери, медики, рятувальники, енергетики, підприємці, працівники. Рідні, знайомі, і навіть незнайомі.

Ті, хто воюють і ті, хто чекають... Усі, хто знають, заради чого усе це. Заради нашої Перемоги! І ми точно знаємо, що здолаємо ворога, бо ми об’єднані, як ніколи.

Єднання - це коли ми радіємо кожній Перемозі Збройних Сил України.

Єднання - це коли люди турбуються один про одного у бомбосховищах та пунктах незламності. І коли кожен працює над тим, щоб зберегти Україну.

Єднання - це коли маючи зовнішнього ворога, ми знаходимо в собі сили об’єднатися всередині країни!

Ми всі - єдині. Ми - українці. 💛💙

У єдності наша сила й міць💪

З Днем Єднання, Україно🇺🇦