21 лютого - день без відключень. На Миколаївщині проводяться заміри обсягів споживання електроенергії

Дата: 20.02.2023 16:19

Фото без описуДобу без обмежень - 21 лютого в Миколаївській області планується провести день замірів обсягів споживання електроенергії.

Нагадуємо, граничні величини споживання (ліміти) вираховуються окремо для кожного оператора системи розподілу і безпосередньо залежать від обсягів споживання в день замірів.

Нинішні ліміти встановлювалися виходячи з показників, що були заміряні по Миколаївщині у жовтні 2022 року. Та тоді ще був не опалювальний сезон, майже сотня населених пунктів були знеструмлені через окупацію тощо.

Передбачається, що цього дня, у вівторок 21 лютого, жодних планових, включаючи погодинні, відключень не буде - всі можуть споживати електроенергію в нормальному режимі, «як в мирні часи».

У випадку нових ракетних атак чи інших причин, що можуть призвести до значного дефіциту в енергосистемі, день замірів буде перенесено - в такому випадку сповістимо окремо.

АТ "Миколаївобленерго"