ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2023 14:14

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це свято було  засноване лише торік, указом Президента України Володимира Зеленського.

День єднання - молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Сьогодні в Україні в містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. Приєдналися до святкування і працівники Первомайського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях разом з неповнолітніми суб’єктами пробації.